ADVOKÁTI / ADVOCATES

Kontakt:


REJMAN advokáti s.r.o.
IČ: 14034395, DIČ: CZ14034395
U Prašné brány 1079/3
110 00 Praha 1


Tel.: (+420) 222 233 317
Mob.: (+420) 606 853 095
E-mail: counsel@rejman.cz
Skype: rejmanlegal

Kancelář je umístěna v památkově chráněné secesní budově v samém historickém centru Prahy (asi 3 minuty chůze od Staroměstského náměstí) bezprostředně za budovou Obecního domu a v sousedství Prašné brány, s dobrou dostupností MHD (metro B – stanice Náměstí republiky, tram). V případě příjezdu autem doporučujeme využít parkovišť blízkého obchodního centra Palladium nebo obchodního domu Kotva, popřípadě v hotelích Marriott či Hilton Prague Old Town. Poblíž kanceláře je stanoviště expresní linky spojující centrum s letištěm. Kancelář je situována asi 5 minut chůze od Masarykovo nádraží a asi 10 minut chůze od Hlavního nádraží, čímž je zajištěna dobrá dostupnost vnitrostátními i zahraničními vlakovými spoji. Do 10 minut chůze je umístěn i autobusový terminál Florenc (metro B).

Kancelář se nachází nejen v historickém centru, ale také ve finančním centru, neboť pár kroků od kanceláře je umístěna budova ČNB a Burzovní palác. V okolí kanceláře je řada centrál nebo poboček významných tuzemských bank. V neposlední řadě je zde i spousta skvělých restaurací, takže je možné spojit obchodní schůzku s příjemným gastronomickým zážitkem s možností volit mezi řadou kuchyní různých cenových úrovní. V okolí je i řada nákupních možností. Najdete nás v 5. patře budovy č.p. 1079 (U Prašné brány 3). V případě potřeby Vám ochotně napomohou recepční nacházející se při vstupu do budovy.   Samozřejmostí je vybavení kanceláře moderní komunikační technikou využívající vysokorychlostní internet nebo komunikace přes skype.

Administrativní a méně náročné úkoly jsou zajišťovány spolupracujícími právními asistenty z řad studentů tuzemských právnických fakult v zájmu poskytování efektivního a pro klienta co nejvíce přijatelného právního servisu. Spolupracujeme rovněž s řadou externích právních specialistů z tuzemska (např. na problematiku duševního vlastnictví) i ze zahraničí (např. z USA, SRN, Velké Británie, Nizozemí nebo Kypru). Jsme v úzkém pracovním styku také s experty z jiných než právních disciplín (daně a
účetnictví, pojištění, posudky a odhady atd.) v zájmu poskytnout klientovi komplexní služby.